Boxa pasiva de tavan cu trafo Apart EN-CMX6T10 , 2 cai
Cod produs : EN-CMX6T10
compara produsul...
Detalii produs
  • Categorie produs: boxa
  • Tip produs: pasiva
  • Utilizare produs: de tavan
  • Putere varf impedanta joasa: 10 W
  • Functionare trafo 100V: da
  • Putere trafo 100V: 10 - 6 - 3 - 1.5 W
  • Numar cai: 2
  • Numar difuzoare: 2
  • Difuzoare: 1 x 0.5“ + 1 x 6.5“
  • Diametru difuzor joase: 6.5 inch
  • Material con woofer: hârtie
  • Raspuns in frecventa: 70 Hz - 24 kHz
  • SPL: 97.7 dB
  • Sensibilitate dB: 89.2 dB
  • Dispersie verticala: 180 °
  • Culoare: alba
  • Material: oţel
  • Inaltime: mm
  • Adancime: 159 mm
  • Diametru exterior: 220 mm
  • Greutate: 1.98 kg
  • Grad de protectie: IP50
  • Decupare: 203 mm