Dioda Schottky RB751S40.115 40V; 120mA; SMD
Cod produs : RB751S40.115 @D5-K2
compara produsul...
Detalii produs
Detalii produs
  • Cod furnizor: RB751S40.115
  • Categorie: Diode Schottky SMD
  • Producător: Nexperia
  • Cod producător: RB751S40.115
  • Descriere: Diodă: redresoare Schottky; SMD; 40V; 0,12A; SOD523
Specificații produs
  • Producător: NEXPERIA
  • Tip diodă: redresoare Schottky
  • Tensiune inversă max.: 40V
  • Curent de şoc direct max.: 0.2A
  • Structura semiconductorului: o singură diodă
  • Carcasă: SOD523
  • Montare: SMD
  • Subtip ambalaj: bandă
  • Subtip ambalaj: rolă
  • Tensiune conducţie max.: 0.37V
  • Curent de sarcină: 0.12A