Monitor pasiv studio Apart VINCI4-16-BL , 2 cai, bass reflex
Cod produs : VINCI4-16-BL
compara produsul...
Detalii produs
  • Categorie produs: boxa
  • Tip produs: pasiva
  • Serie model produs: Vinci
  • Utilizare produs: auditie#monitor
  • Putere RMS: 60 W
  • Putere varf: 120 W
  • Numar cai: 2
  • Numar difuzoare: 2
  • Difuzoare: 1 x 0.75“ + 1 x 4“
  • Diametru difuzor inalte: 0.75 inch
  • Diametru difuzor joase: 4 inch
  • Material con woofer: hârtie plasticată
  • Raspuns in frecventa: 70 Hz - 25 kHz
  • SPL: 104 dB
  • Sensibilitate dB: 84 dB
  • Impedanta N: 16 Ω
  • Culoare: neagra
  • Material: lemn mdf
  • Material grilaj: pânză
  • Latime: 136 mm
  • Inaltime: 210 mm
  • Adancime: 164 mm