NVR WiFi Hikvision HiWatch HWN-2104MH-W(C), 4 canale, 4MP, 1080p
Cod produs : HWN-2104MH-W(C)
compara produsul...
Detalii produs
Detalii produs
  1. H.265
  2. Mobile
  3. WLAN
  4.
Caracteristici principale
  • Pot fi conectate până la 4 camere IP cu canale
  • Acceptă decodarea formatelor video H.265+/H.265/H.264+/H.264
  • Vizualizare live de înaltă definiție de până la 4 MP, stocare și redare
  • Capacitate de decodare de până la 4 canale @ 4MP
  • 1 HDD pentru înregistrare video continuă
  • Ușor de instalat prin conexiune wireless automată
  • Ușor de gestionat prin aplicația Hik-Connect
Specificații produs
  • Producator: Hikvision
  • Tip Produs: NVR
  • Model: HWN-2104MH-W(C)
  • EAN: 6941264063056
  • Serie: HiWatch
  • Rezolutie: 4MP
  • DECODARE
    • Format de decodare: H.265+/H.265/ H.264+/H.264
    • Vizualizare live/Rezoluție redare: 4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF
    • Redare sincronă: 4-ch
    • Tipul fluxului: Video, Video și Audio
  • INTERFAȚĂ EXTERNĂ
    • Interfata retea: 1, interfață Ethernet auto-adaptabilă RJ-45 10/100 Mbps
    • Interfață USB: 2 × USB 2.0
  • GENERAL
    • Alimentare electrică: 12 VDC
    • Putere: ≤ 18 W
    • Consum (fara hard disk): ≤ 10 W
    • Temperatura de lucru: -10 °C până la 55 °C (14 °F până la 131 °F)
    • Umiditatea de lucru: 10% până la 90%
    • Şasiu: Mini 1U
    • Dimensiuni (L × A × H): 265 × 225 × 48 mm (10,4" × 8,9" × 1,9")
    • Greutate: ≤ 1,6 kg (3,5 lb)
  • HARD DISK
    • SATA: 1 interfață SATA
    • Capacitatea hard diskului: Capacitate de până la 6 TB pentru fiecare disc
  • REȚEA
    • Lățimea de bandă de intrare: 50 Mbps
    • Lățimea de bandă de ieșire: 40 Mbps
    • Conexiune la distanță: 16
  • ADMINISTRARE REȚEA
    • Protocoale de rețea: TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP™
    • Protocolul camerei: TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP™
  • INTRARE VIDEO/AUDIO
    • Intrare video IP: 4 canale #Rezoluție de până la 4 MP
  • IEȘIRE VIDEO/AUDIO
    • Rezoluție de înregistrare: 4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF
    • Iesire audio: 1 canal, RCA (liniar, 1 KΩ)