NVR PoE mini Hikvision DS-7104NI-Q1/4P/M, 4 canale, 4MP, 1080p, fara HDD
Cod produs : DS-7104NI-Q1/4P/M(C)
compara produsul...
Detalii produs
Hikvision DS-7104NI-Q1/4P/M(C) - NVR, Network Video Recorder, NVR Mini 1U 4 PoE cu 4 canale
Detalii produs
Versiuni disponibile:
  • DS-7104NI-Q1/4P/M(C)
  1.
  2. Line-crossing-
  3. Mobile-Surveillance-
  4. H
  5. PoE-
  6. Intrusion-detection-
  7.
Caracteristici principale
  • Compresie video H.265+/H.265/H.264+/H.264
  • Până la 40 Mbps lățime de bandă de intrare și 60 Mbps lățime de bandă de ieșire
  • Intrări pentru camere de rețea de până la 4 canale
  • Capacitate de decodare 1080p până la 4 canale
  • Ieșire simultană HDMI și VGA
Specificații produs
  • Producator: Hikvision
  • Tip Produs: NVR
  • Subtip produs: PoE
  • Model: DS-7104NI-Q1/4P/M(C)
  • EAN: 6941264092148
  • Detalii suplimentare: fara HDD
  • Rezolutie: 4MP
  • INTERFATA AUXILIARA
    • SATA: 1 interfață SATA
    • Capacitate: Capacitate de până la 6TB pentru fiecare disc
    • Intrare/Ieșire alarmă: N / A
    • Interfață USB: Panoul din spate: 2 × USB 2.0
  • CERTIFICARE
    • FCC: Partea 15 Subpartea B, ANSI C63.4-2014
    • CE: EN50130-4, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3
  • DECODARE
    • Format de decodare: H.265+/H.265/ H.264+/H.264
    • Rezoluție de înregistrare: 4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF
    • Redare sincronă: 4-ch
    • Capacitate de decodare: 4 canale la 1080p (25 fps), 2 canale la 4 MP (25 fps)
    • Tipul fluxului: Video, Video & Audio
  • GENERAL
    • Alimentare electrică: 48 VDC, 1 A
    • Consum: ≤ 10 W
    • Temperatura de lucru: -10 până la +55 ° C (+14 până la +131 ° F)
    • Umiditatea de lucru: 10% până la 90%
    • Dimensiune (L × A × H): 265 × 225 × 48 mm (10,4" × 8,9" × 1,9")
    • Greutate: ≤ 1 kg (2,2 lb)
  • REȚEA
    • Conexiune la distanță: 16
    • Protocol de rețea: TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP™
    • Interfata retea: 1, interfață Ethernet autoadaptabilă RJ-45 10/100Mbps
  • POE
    • Interfață: 4, interfață Ethernet auto-adaptabilă RJ-45 10/100 Mbps
    • Putere: ≤ 36 W