Subwoofer activ Das Audio EVENT-115A , line array, 1x15"
Cod produs : EVENT-115A
compara produsul...
Detalii produs
Das Audio Event 115A - Subwoofer line array
Specificații produs
  • Categorie produs: boxa
  • Tip produs: activa
  • Utilizare produs: line array
  • Numar cai: 1
  • Putere RMS amplificator: 600 W
  • Putere varf amplificator: 1200 W
  • Clasa amplificator: clasa D
  • Numar difuzoare: 1
  • Diametru difuzor joase: 15 inch
  • Detalii difuzor joase: 15FW4
  • Raspuns in frecventa: 40 Hz - 125 Hz
  • Sensibilitate intrare: 6,2 V (+18 dBu)
  • SPL: 131 dB
  • Impedanta intrare: 20 kΩ
  • Material: placaj de mesteacan
  • Culoare: neagra
  • Finisaj: Vopsea ISO-flex
  • Dimensiuni: 481 x 485 x 770 mm
  • Greutate N: 37.0 kg
  • Geometrie: Dreptunghiular
  • Conexiuni: audio analog in#audio analog out
  • Conector intrare: powerCon NAC3FCA
  • Conector iesire: powerCON NAC3FCB
  • Conectori intrare analog: 2 x XLR mamă
  • Conectori iesire analog: 2 x XLR tată
  • Functionare cu acumulator: nu
  • Tensiune: 90 - 240 V~, 50 Hz
  • Consum: 3.6 A